Informace o projektu

Cestovatelské tapas – ochutnejte s námi cestování 🥘 vznikl, aby nám pomáhal předávat naše zážitky z cest. Původní verze webu byla zveřejněna už v červnu 2019, kdy jsem chtěl trošku více cestovat po okolí a dělit se o své zážitky…

… během COVIDu a dalších let tento projekt prakticky vůbec nefungoval, nic se nepřidávalo a to až do druhé poloviny roku 2022, kdy jsme zase rozhodli s Mončou více cestovat. Dlouho jsme hledali název, měli jsme spoustu tipů, ale Cestovatelské tapas to pak nakonec vyhráli.

Oficiální logo stále nemáme, ale adoptovali jsme si ikonku 🌳 tak snad se nebudete zlobit když ji čas od času uvidíte. Zároveň jste v historii tento web mohli nalézt skrz názvy „rád poznávám“ nebo „poznej svůj kraj“ to je již historický název.

Kontaktní informace

Chcete-li nás kontaktovat tak využijte e-mail: martin@zatkovic.cz

Autoři

O cestovatelských tapas píšeme dva.

Martin a Monča.

Práva na obsah tohoto webu

Veškeré fotky a obsah na tomto webu je náš a máme na něj plná práva. Není dovoleno tento obsah kopírovat či jinak přebrat bez toho aniž by na tento web vedl odkaz. Máte-li zájem jej nějak využít tak nám napište na kontaktní e-mail a společně se domluvíme na win-win spolupráci pro obě strany. Objevíte-li obsah jiných autorů na našem webu tak se vždy snažíme správně citovat, odkazovat a mít souhlas s využitím.

Možnosti spolupráce

Nebráníme se jakémukoliv typu spolupráce. Nebráníme se novým formátům i zaběhnutým v podobě výměny odkazů, recenzování produktů nebo sdílení zkušeností s hotelem/místem/lokalitou. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail výše.